Tisztelt Szülők!

Ezúton értesítem Önöket az iskolánkba jelentkező leendő elsősök beíratásával kapcsolatos tudnivalókról.

A beiratás időpontja:
április 11. (csütörtök): 8.00-18.00
április 12. (péntek):     8.00-18.00

A beiratás helye:
Szadai Székely Bertalan Általános Iskola
2111 Szada, Dózsa György út 63.
Tel: 30/782-8369

Kérjük, hozzák magukkal:
gyermekük születési anyakönyvi kivonatát
gyermekük lakcímkártyáját
gyermekük TAJ-kártyáját
a beiskolázást jóváhagyó Óvodai szakvéleményt  (amennyiben az óvoda szakértői bizottsághoz irányította gyermekét, úgy a szakértői bizottságtól kapott dokumentumokat)
amennyiben van: SNI vagy BTM szakvélemény
nyilatkozatot a hit- és erkölcstan vagy erkölcstan óra választásáról (egyik szülő által aláírva, a tanév során nem módosítható)  [letölthető innen]
nyilatkozatot az életvitelszerű lakóhelyről (egyik szülő által aláírva [letölthető innen]
nyilatkozatot a közös szülői felügyeleti jog gyakorlásáról (MINDKÉT szülő által aláírva)  [letölthető innen]
A szülői felügyelettel kapcsolatos nyilatkozat esetében fontos, hogy közös felügyelet esetén mindkét szülőnek alá kell írnia. Ha csak az egyik szülő lesz jelen a beiratkozásnál, akkor mindenképpen javasoljuk az előre történő kitöltést.
Csak abban az esetben jogosult a szülő egyedül a beíratásra, ha a másik felet a bíróság kizárta a felügyeleti jog gyakorlásából, minden egyéb esetben közösnek tekintendő a felügyeleti jog.

Különleges helyzet igazolását szolgáló dokumentum:
  (pl: szülő vagy testvér tartós fogyatékossága, munkáltatói igazolás, hátrányos helyzet) Ha a nagyobb testvér már ide jár, azt mi igazoljuk!

Online beiratkozás
2019-ben lehetőségük van április 1-jétől gyermekük beiratkozását online előkészíteni, de ebben az évben még kötelező a szülő személyes megjelenése és a szükséges dokumentumok bemutatása a hivatalos beiratkozási napok valamelyikén.
Amennyiben a KRÉTA rendszerhez már rendelkeznek belépési azonosítóval, akkor lépjenek be, és az e-Ügyintézés/Ügyintézés indítása/Beiratkozás általános iskolába útvonalon végezhetik el az előzetes jelentkezést.
Ha még nincs a KRÉTA rendszeréhez jogosultságuk, akkor új, ideiglenes felhasználóként kell regisztrálniuk a következő oldalon: https://eugyintezes.e-kreta.hu/kezdolap, és az Ügyintézés indítása/Beiratkozás általános iskolába útvonalon tehetik meg ugyanezt.

Köszönjük, hogy iskolánkat választották!

Greffné Kállai Tünde

Március 2024