Tisztelt Szülők és Tanulók!

Néhány fontos információt szeretnénk megosztani a honlapon az étkezések igénybevételével kapcsolatban.

Az étkezési csekkek minden hónap 10-e körül kerülnek kiosztásra, kérjük a befizetési határidő pontos betartását.
Aki nem kap csekket, kérjük jelezze ezt a konyha ügyintézőjénél Nagyné Veránál.
Ha valaki étkezési csoportot szeretne váltani, esetleg lemondani, annak változás bejelentőlapot kell kitöltenie Étkezés változásbejelentő lapot mindig  aktuális hónap 1-je és 10-e között van lehetőség leadni. A leadott változásbejelentők a következő hónaptól lépnek érvénybe.
A hiányzás miatti étkezés lemondását előző nap 12 óráig fogadjuk el. Az aznapi lejelentéseket nem tudjuk elfogadni, ebben az esetben ételhordóban el lehet vinni az ételt.
Az étteremből csak és kizárólag az vihet ételhordóba el ebédet, akinek aznap betegedett meg a gyermeke és azt lejelentette írásban Nagyné Veránál. (Ez az email cím védett a spam robotoktól. A megtekintéséhez JavaScript szükséges.)
A gyermekeknek az ételt az ebédlőben kell elfogyasztaniuk!
Kérjük Önöket, amennyiben lakcímük megváltozott, esetleg iskola váltás történik, azt lejelenteni szíveskedjenek.

Köszönettel: Nagyné Vera a konyha ügyintézője

- Éttermünk hétfőtől péntekig napi háromszori étkezést tud biztosítani az iskolában tanuló gyerekek részére, ezek a következő formákban és térítési díj ellenében vehetők igénybe: Ebéd 350 Forint/ nap, Tízórai+Ebéd 470 Forint/nap, Tízórai+Ebéd+Uzsonna 580 Forint/nap.

- A csatolt adatlap kitöltésével lehet az étkezést megigényelni. Az adatlapokat a letölthető dokumentumok menüpont alatt találják meg.  http://www.szadaiskola.hu/new/index.php/letoeltheto-dokumentumok

- Különféle kedvezmények a megfelelő igazolások benyújtásával igénybe vehetők, az ehhez szükséges dokumentumok csatolva vannak, a nyilatkozat és a jogosultság igazolása nélkül nem tudunk kedvezményt nyújtani. A feltételek és a kedvezmények fajtái szintén csatolt dokumentumban olvashatók.

- A térítési díj beszedésére sárga csekket állítunk ki, amit postai és banki úton egyaránt lehet teljesíteni. Banki átutalásnál kérjük, írják rá hivatkozásként a számla számát, a gyermek nevét és az étkezés típusát, valamint azt, hogy „iskola”.

- Az előre kiállított csekkeket tárgyhó 10-én kapják meg a tanulók az iskolában, melyet kérünk, a határidő betartásával szíveskedjenek befizetni vagy átutalni, a határidő elmulasztása miatt felszólítást küldünk ki.

Iskolánk konyhája külső beszállító segítségével lehetőséget biztosít az érvényes orvosi szakvéleménnyel rendelkező ételallergiás gyerekek étkeztetésére. Az étkezés igénybevételéhez 2 db ételhordóra (váltás miatt) és a tízórait igénylőknek kulacsra is szükségük van.
Diétás étkezés esetén érvényes orvosi igazolással rendelkezőknek 50 % kedvezmény

Árak:
Ebéd: 260.-Ft
Ebéd+Uzsonna 335.-Ft

Az árak a 27%-os áfát tartalmazzák.
Étkezési igények a következők lehetnek:
1. Tízórai+Ebéd+Uzsonna      580.-Ft
2. Tízórai+Ebéd                   470.-Ft
3. Ebéd                              350.-Ft

Érdeklődni az alábbi elérhetőségeken lehet:

Élelmezésvezető: Hegedűs András
Tel: 06/28 503 585
Ügyintézés ideje:  személyesen a konyhán,
hétköznapokon 9.00-12.00 vagy előre egyeztetett időpontban.

Jó étvágyat kívánunk!
Hegedüs András élelmezésvezető

Jó étvágyat kívánunk! Az étlap változhat!

Nagyításért kattinson a képre!