SZMK hírek

Boriné Dúzs Angelika SZMK-tag beszámolója

2019. szeptember 18-án SZMK értekezlet zajlott az iskolában, melyen az iskola vezetősége és az SZMK választmány tagjai vettek részt (26 fő).

A tanintézmény munkatervének ismertetése után került sor a szülői munkaközösség vezetőségének megválasztására, majd a feladatterv ismertetésére.

Az értekezlet végén megvitattuk a felmerült kérdéseket, megoldási javaslatok születtek, melyeket tovább fogunk tárgyalni. A szülői munkaközösség legfontosabb feladatának tekinti aszülők és az iskola vezetői, pedagógusai közötti jó kapcsolat kialakítását és ápolását, a szülői kötelességek teljesítésének elősegítését, az iskolában folyó nevelő- és oktatómunka támogatását, illetve az iskolai tanórán kívüli rendezvények, programok lebonyolításának segítését.

Az elmúlt évek sikereinek tekintjük többek között az iskolabál szervezésén túl azt is, hogy kialakult egy olyan szülői csoport, akik időt szakítanak a tanintézménybe járó gyermekek programjainak támogatására, mint például a Családi nap, Ki miben tudós? Adventi vásár, Mikulás, Karácsonyi díszítés, „cipősdoboz”, Gyereknap stb.

Köszönjük a szülőknek az elmúlt évek munkáját és a sok segítséget! Kérdéseket, észrevételeket a Ez az email cím védett a spam robotoktól. A megtekintéséhez JavaScript szükséges. címre várjuk.